Bodylok - Vrátit/vyměnit zboží

Připravte si číslo objednávky a email na který vám přišlo potvrzení objednávky. Jednoduše pak postupujte krok po kroku. Můžete pohodlně a bez obav zboží vrátit nebo reklamovat. Jak postupovat najdete zde

Výměna za jinou velikost nebo vrátit v zákonné lhůtě 14 dní - VYUŽIJTE VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

Adresa zásilkovny
Bodylok
ID 3168
MAX COMPUTER
Řeporyjské náměstí 9/13
155 00, Praha

PPL, GLS, DHL, DPD a ostatní:
Bodylok
Ke Zbuzanům 30
155 00 Praha 5
tel.:774 789 054

!!! Nevracejte zásilky na sídlo firmy, vždy vygenerujte štítek v online formuláři. Posílejte na adresu uvedenou ve formuláři !!!MĚJTE NA PAMĚTI

Odstoupíte-li od kupní smlouvy, zakoupené zboží musíte zaslat do 14 dnů ode dne odstoupení, a to na Vaše náklady. Pokud uplyne doba 14 dnů zboží již nevracíme.

Pokud budete chtít vrátit část objednávky, přepočítáme tak zbývající (nevrácenou) část objednávky a můžete tak přijít o nárok na množstevní slevu, kterou jste případně při nákupu uplatnila. Budeme Vás informovat.

Pokud vracíte zboží v zákonně lhůtě 14 dnů bez udání důvodů a nakoupila jste zboží s dopravou zdarma, budeme Vám dopravu účtovat.

Zboží musí být bezpečně zabalené (tak jak jste obdržela), v originálním obalu, neporušené, neprané a bez zápachu. V opačném případě bude Váš balíček vrácen zpět.

Pokud máte jakékoli problémy, volejte prosím na: 774 789 054