Naše materiály

MATERIÁLY, KTERÉ POUŽÍVÁME:

Tím nejdůležitějším prvkem je jedinečná membrána NANOLOK. Membrána, která je složena se 3 funkčních částí a tkaného materiálu. Důležitý je pak výběr materiálů, které pečlivě vybíráme od našich dodavatelů tak, abychom vyráběli co nejpříjemnější kalhotky.

Vybírat můžete z následujících typů certifikovaných materiálu.

Bambus

Mezi jasné výhody bambusu patří fakt, že je podobně jako bio bavlna čistě přírodním vláknem. Oblíbili si ho hlavně alergici. Eliminuje pachy.

BAVLNA

Přírodní materiál, který vyniká hlavně svou pevností. Je velmi prodyšná, pokožka může dýchat, což ocení hlavně alergici.

MODAL

Je přírodní materiál - přezdívá se mu umělé hedvábí. Na těle se nosí příjemně, je velmi lehký, vzdušný, navíc skvěle odvádí pot. Nežmolkuje.

Průřez membránou nanolok

U VŠECH KALHOTEK BODYLOK

ABSORBČNÍ VRSTVA PO CELÉ DÉLCE

Na základně testování a zkušeností zákazníku, používáme u všech modelů absorpční vrstu po celé zadní části kalhotek. Problém při testování byl, že u silnějšího typu cyklu docházel
k protékání na záda. Pouze u modelu pro slabou menstruaci Black stripe a Pink Bamboo je absorpční vrstva kratší.

Nejsou Bodylok škodlivé mému tělu?

ABSOLUTNĚ NE!
Bereme zdraví a bezpečnost zákazníků vážně. Proto jsou všechny materiály pro produkty Bodylok důkladně testovány našim dodavatelem na škodlivé chemikálie a nezávisle certifikovány. Vybíráme pouze dodavatelé, které mají certifikáty nevyšší kvality. Materiály splňují a mají certifikaci:

testtesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttest

GOTS

Je nejpřísnější certifikace pro textilie vyrobené z organických textilních vláken. Všechny chemikálie (např. barviva, pomocné chemikálie), musí splňovat základní požadavky na toxicitu a biologickou rozložitelnost. Jsou zakázány používat toxické kovy, rozpouštědla, geneticky modifikované organismy, formaldehydy a jiné syntetické látky.

OEKO-TEX STANDARD 100

STANDARD 100 by OEKO-TEX®" je celosvětový testovací a certifikační systém pro textilní suroviny, meziprodukty a konečné výrobky ve všech stadiích výroby. Zahrnuje také testování netextilních materiálů. Cílem je zajistit, aby výrobek neobsahoval škodlivé látky.

SGS

Světové certifikační služby které umožňují prokázat, že výrobky, materiály nebo vaši dodavatelé dodržují postupy, systémy nebo služby vyhovují národním a mezinárodním předpisům a normám.

Pohodlné.
Bez starostí.

Dvě varianty absorpce. Bodylok střední a silná absorpce.

Nejprodávanější produkty